Rüyada Tavus Kuşu Görmek Ne Anlama Gelir? | Paylasalim.net :
Paylasalim.net :

Rüyada Tavus Kuşu Görmek Ne Anlama Gelir?

Bu biyografi 07 Nisan 2020 - 2:54 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Rüyada Tavus Kuşu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada tavus kuşu görmek, güzel, mal sahibi ve huysuz bir kimseye delâlet eder. Rüyada tavus kuşunun etini yemek, o kimsenin malına varis olmaya işarettir.

Rüyada tavus kuşu görmek melekle yorumlanır. Kendisinin bir erkek tavus kuşu olduğunu gören, büyük bir devlet adamının himayesine girer, dişi bir tavusu olan mal ve mülk sahibi güzel bir kadınla, kadınsa böyle bir erkekle evlenir ve mutlu olur.

Kirmani ye göre; tavus ile güvercinin yan yana gezdiklerini görmek kötü huylu bir erkekle, aynı huyda bir kadının bir araya gelmelerine işarettir.

Rüyada tavus kuşu görmek, zinetlere, taca, güzel kadınlara ve sevimli çocuklara delalet eder.

Bir kimsenin rüyada tavus kuşuna rastgeldiğini görmesi, bir kadın vasıtasıyla gelecek mala ve menfaata delâlet eder.

Rüyada tavus kuşunu aradığını görmek, bir sultanı ziyaret etmek arzusuna delâlet eder. Yine tavus kuşu rüyası, güler yüzlü bir kavme de işarettir.

Bazı kere de rüyada tavus kuşu görmek, kibirlenmeye, ko-ğuculuğa, yalana, düşmanlara meyletmeye, nimetlerin elden gitmesine, saadetten şekavete ve geniş halden darlığa düşmeğe delâlet eder.

Bir kimsenin rüyada dişi bir tavustan faydalandığını görmesi, mal ve çocuğa nailiyete delâlet eder.

Danyal aleyhisselam; rüyada dişi tavus kuşunu fesat bir kadına işaret etmiştir.

Bir dişi tavusun etini yediğini gören, ahlaksız bir kimse yüzünden para kazanır. Tavusun onunla konuştuğunu gören, herkesin şaşıracağı bir mevkie getirilir.

Rüyada evinde tavus kuşu bulunduğunu görmek, ev halkından birisinin bir fesat çıkaracağına işarettir.

Cabir ül Magribrye göre; rüyasında evinde bir dişi tavusun uçtuğunu görenin evinde huzursuzluk çıkar.

Bir tavus kestiğini gören evine bir genç hizmetçi olarak alır. Evinde erkek bir tavusun uçtuğunu gören, isinden veya memuriyetinden ayrılır.

Rüyada tavus kuşu görmek, güzel ve mal sahibi uğursuz bir insana işarettir. Tavus kuşunun güzelliği, o kişinin siması, tüyü onun malı, kesilmesi ise, o kişiden kurtulmaktır.

Tavus kuşunun etini yemek, o kimsenin malına varis olmaya işarettir. Tavus kuşu, kibirlenmeye ve güzelliği ile böbürlenmeye işarettir. Bazen de tavus kuşunu görmek, koguculuga, yalana, kibirlenmeye, düşmanlara meyletmeye, nimetlerin gitmesine, saadetten şekavette ve genişlikten darlığa düşmeye işarettir.

Rüyada Tavus Kuşu Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada görülen tavus kuşu, çok zengin, çok güzel uğursuz bir kadın olarak tanımlanır. Bazen güzel bir kız çocuğuna, gizli sırların açığa çıkmasına; bazen da günah işlemeye, kibirlenmeye işaret eder. Kimi zaman dedikoduya, duygusal ilişkiye; bazen da, üzüntüye, kederlenmeye yorumlanır.

Bir kimse rüyada bir tavusun uçtuğunu görse, rüya sahibinin işinden veya görevinden ayrılacağına işaret eder. Eğer evli bir kimse tavusun evinden uçtuğunu görürse, rüyayı görenin eşi tarafından boşanacağına hükmedilir. Şayet hamile bir kadın rüyada bir tavus kuşu görür ise, o kimsenin çok güzel bir kız çocuğu doğuracağına işarettir.

Bazı yorumcular rüyada görülen tavus kuşunu fesat bir kadın olarak tanımlamışlardır.

Bir kimse rüyada tavus kuşu eti yediğini görse, rüya sahibinin fesat bir kadının malını yiyerek zengin olacağına işaret eder. Eğer evinde tavus kuşuyla birlikte bir güvercinin de bulunduğunu görürse, o evde kadınlar arasında kavga veya fitne çıkacağına yorumlanır.

Rüyada tavus kuşu görmek devlet veya hükümet başkanına işaret eder.

Rüyada erkek bir tavusa sahip olduğunu görmek devlet veya hükümet başkanının ya da bunlara yakın olan birinin aracılığıyla iyi bir makama gelmeye hayır ve menfaate işaret eder.

Rüyada dişi bir tavus kuşu görmek veya buna sahip olmak zengin bir kadınla evlenip rahat etmeye işarettir.

Hazan dişi tavus görmek zengin ve güzel olmasına rağmen kötü ahlâklı bir kadına işaret eder.

Tavus eti yediğini görmek kadın sayesinde menfaat görmeye işarettir.

Rüyada bir tavusla konuştuğunu görmek halkın hayret edeceği bir makama gelmeye ve itibar kazanmaya işarettir.

Rüyada dişi tavusun evinden uçtuğunu görmek hanımın vefatına veya ondan ayrılmaya işarettir.

Rüyada erkek tavusun elinden uçtuğunu görmek bulunduğu görevden ayrılmaya işarettir.

Rüyada bir tavusu boğazladığını görmek düşmana üstünlük sağlamaya veya hizmetçiyle cinsel ilişkide bulunmaya işarettir.

Hazan rüyada tavus görmek yetenek veya güzelliği ile böbürlenmeye işarettir.

Rüyada tavusun evinde öttüğünü görmek yalancı isyankâr ve belâlı biri olmaya işarettir.

Rüyada tavus kuşunu görmek, ziynetlere, taca, güzel geçime ve sevimli çocuklara işarettir.

Tavus kuşuna rasgeldiğini gören kimseye, bir kişinin vasıtasıyla eline mal geçer. Tavus kuşunun yavrularına rasgeldiğini gören kimseye mal düşer. Bazı tabirciler de, tavus kuşunun yavrularından birine rasgeldiğini gören kimsenin, erkek bir çocuğu olur, dediler.

Zengin biriyle tanışacağınıza işaret eder. Sevgilinizle bazı sorunlar yaşayacaksınız. Herkese güvenmemenizde, özellikle de dış görünüşe aldanmamanızda yarar var.

Tavus kuşu görmek, güzel ve mal sahibi olmakla birlikte uğursuz bir kimseye, Tavusun etini yemek mirasına konmaya, Tavus olmak yahut tavusu olduğunu görmek kibirlenmeye ve güzelliği ile böbürlenmeye delalet eder.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
DİĞER BİYOGRAFİLER