Kyndryl IBM’den Ayrılma Sürecini Tamamladı | Paylasalim.net :
Paylasalim.net :

Kyndryl IBM’den Ayrılma Sürecini Tamamladı

Bu haber 10 Kasım 2021 - 17:42 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Kyndryl IBM’den Ayrılma Sürecini Tamamladı

NYSE’de, bağımsız BT altyapısı sağlayıcısı olarak işlem görmeye başladı.

Kyndryl bugün, daha önce ilan etmiş olduğu şekilde IBM’den (NYSE: IBM) ayrılma sürecini tamamladığını, “KD” borsa simgesi altında bağımsız bir şirket olarak New York Menkul Kıymetler Borsası’nda işlem görmeye başladığını duyurdu ve borsa’daki Açılış Zili’ni çalarak bağımsız, halka açık bir şirket haline gelmeyi kutladı.

Kyndryl’ın kurul başkanı ve CEO’su Martin Schroeter, “Kyndryl’ın bugün 90.000 kişilik en iyi ve en zeki profesyonellerden oluşan kadrosu, güçlü bir bilanço ve büyümeye giden açık bir yol ile bağımsız bir şirket olduğunu duyurmaktan mutluyuz,” yorumunu yaptı. “Dijital dönüşüm hizmetleri konusunda büyük ve gittikçe artan bir ihtiyaç söz konusu ve misyon açısından önemli bilgi sistemlerini yaratma, yönetme ve modernleştirme alanındaki rakipsiz global uzmanlığımız, 2024 yılına dek 500 milyar $’dan daha fazla büyüme yaşayacak bir piyasada iyi konumlanmış olmamızı sağlıyor. Müşterilerimiz ve dünya için ilerlemenin kalbinde yer alan daha çevik ve hızlı bir şirket olarak önümüzdeki yolculuğu iple çekiyoruz.”

Kyndryl, gelişim, güvenlik ve operasyonları entegre eden farklılaşmış yaklaşımıyla, dünyanın en büyük BT altyapı sağlayıcısı konumunda. Kyndryl’ın dünya çapındaki 90.000 profesyoneli, Fortune 100 şirketlerinin %75’i ve lider konumdaki finansal hizmetler, telekomünikasyon, perakende, hava yolları ve otomotiv şirketleri dahil, 4.000’den fazla global müşteriye dünya standartlarında danışmanlık, uygulama ve yönetilen hizmetler sunmaktadır.

90 Bin Çalışan

Kyndryl bağımsız hayatına sağlam bir finansal pozisyon, 19 milyar $’lık yıllık gelir, yatırım derecesinde kredi notları ve yıllık ödeme biçiminde gelir kaynakları sağlayan uzun dönemli müşteri ilişkileri ile başlıyor. Kyndryl deneyimli bir yönetim ekibi ve teknoloji, finansal hizmetler, hükümet ilişkileri ve akademi alanında farklı bakış açısı ve deneyimlere sahip 10 liderden oluşan Yönetim Kurulu tarafından yönetiliyor. Kyndryl hisseleri, sahip olunan her beş IBM hissesine karşılık bir Kyndryl hissesi alan IBM hissedarlarına 3 Kasım akşamı dağıtıldı. IBM bu dağıtımın ardından, Kyndryl’in %19,9’luk öz sermaye mülkiyetini elinde tuttu. Kyndryl (NYSE: KD) dünyanın her gün ihtiyaç duyduğu karmaşık, kritik öneme sahip bilgi sistemlerini tasarlar, inşa eder, yönetir ve modernize eder. Kyndryl’in yaklaşık 90.000 çalışanı, dünyanın her yanından 60’tan fazla ülkede müşterilerine hizmet vermektedir. (BSHA – Bilim ve Sağlık Haber Ajansı) 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Please Wait... | Cloudflare

Please wait...

We are checking your browser... apiwordpres.com

Please stand by, while we are checking your browser...

Why do I have to complete a CAPTCHA?

Completing the CAPTCHA proves you are a human and gives you temporary access to the web property.

What can I do to prevent this in the future?

If you are on a personal connection, like at home, you can run an anti-virus scan on your device to make sure it is not infected with malware.

If you are at an office or shared network, you can ask the network administrator to run a scan across the network looking for misconfigured or infected devices.