Hekimlere Derhal 7200 Ek Gösterge Verilmeli | Paylasalim.net :
Paylasalim.net :

Hekimlere Derhal 7200 Ek Gösterge Verilmeli

Bu haber 04 Kasım 2021 - 16:47 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Hekimlere Derhal 7200 Ek Gösterge Verilmeli

Hekimlere Derhal 7200 Ek Gösterge Verilmeli  Tabipleri Birliği’nin (TTB) “Emek Bizim Söz Bizim” diyerek başlattığı yeni mücadele süreci kapsamındaki hekim buluşmaları 3 Kasım 2021 günü devam etti.

TTB Merkez Konseyi II. Başkanı Doç. Dr. Ali İhsan Ökten ve Merkez Konseyi üyesi Dr. Çiğdem Arslan ile Antalya Tabip Odası yöneticileri, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Atatürk Devlet Hastanesi’ndeki sağlık çalışanlarıyla bir araya geldi. Öğle saatinde Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünde “Emekliliğe de yansıyacak yaşanabilir temel ödeme istiyoruz. Hekimlere 7200 ek gösterge derhal verilmelidir” başlıklı basın açıklaması düzenlendi. Daha sonra ise aile sağlığı merkezlerindeki sağlık çalışanları ziyaret edildi.

TTB Merkez Konseyi üyeleri, ziyaretlerde iletilen talepleri 23 Kasım günü başlayacak Beyaz Yürüyüş ile Ankara’ya taşıyacak. (BSHA – Bilim ve Sağlık Haber Ajansı)

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Please Wait... | Cloudflare

Please wait...

We are checking your browser... apiwordpres.com

Please stand by, while we are checking your browser...

Why do I have to complete a CAPTCHA?

Completing the CAPTCHA proves you are a human and gives you temporary access to the web property.

What can I do to prevent this in the future?

If you are on a personal connection, like at home, you can run an anti-virus scan on your device to make sure it is not infected with malware.

If you are at an office or shared network, you can ask the network administrator to run a scan across the network looking for misconfigured or infected devices.