Siteden Adsense Harici Para Kazanma Yöntemleri

Spread the love

Makale konumuz ise envato elements nedir hakkında olacak.

Yani elimizden geldiğince envato elements hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Bundan yıllar yıllar önce sadece belli başlı meslekler vardı.

Hatta o mesleklerin neler olduğunu ve büyüklerimizin üzerindeki etkilerini de halen görmekteyiz.

Yani eskiden doktor, avukat ve öğretmen olmak isterdi herkes. Çünkü bunlardan başka insanların gözünde iyi meslek çok fazla yoktu.

Bu nedenle anne ve babalarımız yani eskiler, yıllardır okuyun öğretmen olun, doktor olun, avukat olun diye üzerimizde baskı kurdular. 🙂

Ancak gelişen teknoloji ile birlikte çok farklı meslekler ortaya çıktı. Bunlardan pek çoğu da internet üzerinde yapılacak işler tabi ki.

Eğer sizde tabiri caizse internet işleri ile uğraşıyorsanız bu makalemizde anlatacağımız envato elements sitesi sizler için müthiş bir kaynak olacaktır.

Envato Elements Ne İşe Yarar ?

Eğer grafik tasarım, web tasarım veya bunlara benzer bir meslek ile uğraşıyorsanız sizlere en çok grafikler, videolar ve site temaları lazım olur.

Gerektiğinde bu malzemeleri bulmak ise oldukça zordur. Aslında internet üzerinde grafik kaynakları bulabileceğimiz pek çok ücretsiz adres vardır ancak bunlar ücretsiz olduğundan tam olarak istediğimiz kalitede olmamaktadır.

İstediğimiz kalitede bulabildiklerimiz ise sınırlı sayıda ve zaten pek çok kişi tarafından kullanılmıştır.

Bu nedenle şimdi anlatacağımız envato elements sitesine kayıt olarak aylık belli bir ücret ile değerleri on binlerce doları bulan sınırsız sayıdaki grafik, video ve temalara sahip olabilirsiniz.

Öncelikle ücret ile başlamak istiyorum. Aylık abone olup yalnızca 1 ay boyunca envato elements sitesinde bulunan içerikleri indirmek isterseniz 33 dolar ödemeniz gerekiyor.

Ancak eğer yıllık üyelik alırsanız bu ücret yarıya iniyor ve size aylık 16 dolara geliyor. Bu ücretler size fazla veya az gelebilir.

Çünkü eğer bir öğrenciyseniz ve freelance olarak grafik ve web işleri yapıyorsanız bu ücreti vermekte zorlanabilirsiniz.

Ancak bir şirket ve ajans iseniz bu ücret envato elements sitesindeki 890 bin içeriğe sahip olabilmek için çok makul gelecektir.

Ancak tabi ki gördüğümüz kadarı ile pek çok kişi webmaster forumlarında veya başka alanlarda ortak olarak envato elements yıllık üyelik satın alabiliyor.

Bu şekilde çok daha uygun bir ücrete yüz binlerce grafik ve web materyallerine sahip oluyorlar.

Biraz daha detay vermek gerekirse envato elements sitesine elements.envato.com adresinden ulaşabilirsiniz. Siteye girdikten sonra karşınıza aşağıdaki ekran gelecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.