Arka Sokaklar 507. Yeni Bölüm Fragman Videosu.

Spread the love

Arka Sokaklar dizisi yeni fragmanı ile ekranlara geldi. Umut’un ölümü sonrası Mesut, intikam almak için yanıp tutuşurken, Engin Komiser Mesut’u açığa aldığını söyler. Ama yine de Mesut’u durdurmak imkansızdır. Canı pahasına, tek başına çatışmaya giren Mesut, Derman’ı yakalayabilecek mi? Arka Sokaklar yeni bölümü ile cuma akşamı sizlerle.

Arka Sokaklar son bölümü ile Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluştu. Son bölümde; Umut’un ani ölümü, Volkan’ın ölümle pençeleşmesi herkesi perişan ediyor. Selin’in acı çığlıkları yürekleri sızlatıyor. Yaşananların sorumlusu olarak Mesut’u gören Selin, Umut’la beraber Mesut’u da toprağa gömüyor.

Arka Sokaklar Son Bölüm (506. Bölüm) Özeti

Mesut, Umut’u da almış, neşeli şekilde eve dönmektedir. Derman’ın kendisini takip etmesinden şüphelenir. Volkan ve Umut’u eve gönderir. Kendisi Derman’la çatışır. Dermanlara takviye araç gelir ve Mesut’un mermisi bitmek üzeredir. Polisler desteğe gelirler. Bu esnada bir patlama sesi duyulur. Destek polislerin gelmesiyle Dermanlar da kaçar.
Mesut patlamış araca gidince, yaralı Volkan’ı ve ölen Umut bebeği bulur. Herkes yıkılmış haldedir. Selin, Umut’un ölümünden Derman’ın peşini bırakmaması sebebiyle Mesut’u suçlu bulmaktadır.
Derman, Kemerli isimli teröristlerin bölgesine gider. Lider konumundaki Muhip onu karşılar. Ulaş, yanında Muhip’in adamıyla, Derman’a ilaç almaya diye çıkar ve kaçmaya kalkışır. Ekrem, Derman’a çok yaklaştığını söyler ve Mesut’u arar. Ekibimiz de bu esnada Ulaş’ın kaçtığını öğrenmiştir. Ulaş’ı almaya gideceklerdir ama Mesut ve Ekrem onlardan önce davranmıştır. Ulaş’ı döve döve Kemerli mahallesinin yerini öğrenirler. Mesut, Ekrem’i de bayıltır. Yüklü miktarda mühimmat alır ve kemerli mahallesine tek tabanca şekilde giriş yapar. Mesut adeta ölüme gidiyordur.

Arka Sokaklar Eski Bölümlerde Yaşananlar

Arka sokakların 505. bölümünde inişli çıkışlı duygular yaşatan olaylar oluyor. Derman’ın yeri tespit edildi. Ekip, Derman’ın peşine düştü. Hüsnü, Meryem ile sözlenirken biricik kızı Zeliş kaçırılıyor. Zeliş’in öldürüldüğünü düşünen Hüsnü Çoban ve ailesi, Kimliği olmadığı için de Zeliş’i 2 gün sonra hastanede buluyor. Dizinin son sahneleri ise nefes kesti. Bomba patlayacak mı?

Arka Sokaklar’ın 505. yeni bölümünde Hüsnü ve ekip, kaçırılan Zeliş’i bulmaya çalışıyorlar! Zeliha, kocası Fedai tarafından defalarca bıçaklanan Serpil’in haberini yapmaktadır. Fedai, hastaneden çıktıktan sonra da kadının peşini bırakmaz. Serpil’i arayarak tehditler savurur. Serpil’in akrabası ile ilişkisi olduğunu iddia edip, şüphelendiği kişiyi de öldürür. Fedai’nin Serpil’in akrabasını öldürdüğü delillerle kanıtlanır. Hakkında yakalama kararı çıkar ancak Fedai polis kılığındaki adamını göndererek, Serpil’i kaçırır. Zeliha da Serpil için haber ve röportajlar yapmıştır. Fedai Zeliha’yı da, kız kardeşi İkbal’e kaçırtır. Onu öldüresiye döverek ormanlık alana atar. Hüsnü ve Çoban ailesi haber alamadıkları Zeliş’in hayatından endişe duymaya başlarlar. Ekip, adamı ve suça bulaşan ailesini tutuklamayı başarır. Adam sorguda hiç bişey söylemezken, kız kardeşinin eşi Zeliş’in öldüğünü söyler. Hüsnü ve ekip, adamın söylediği ormanlık alanda Zeliş’i aramaya başlarlar… Ama korktukları başlarına gelmez. Bir kaç gün zor zamanlar geçiren Çoban ailesi ve ekip Zeliş’in bir hastanede ortaya çıkmasıyla adeta yeniden doğarlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.